Drobečková navigace

Úvod > O nás

Kdo se na vás těší?

Alena Tichá

Původní profesí je učitelka. Má ekonomické a pedagogické vzdělání. Působila na různých obchodních pozicích a vypracovala se až na pozici ředitelky firmy – úspěšně vybudovala pobočky v České republice i na Slovensku. Od roku 2005 spolupracuje s firmou LR. Má na starosti budování a vedení týmu a zaškolování nových spolupracovníků.

Jiří Tichý

Získal ekonomické vzdělání a po studiu se věnoval obchodu. Má zkušenosti z podnikatelského tak i korporátního světa. Působil v oblastech maloobchodu, HORECA a farmacie. Od roku 2011 se věnuje projektu Kariéra pro život, kde má na starosti budování a vedení obchodních týmů a online marketing.

Jsme rodinná firma

Rodinné podnikání jsme založili na důvěře a vědomí, že můžeme žít lepší životy. Když jsme se rozhodli, že nenaplňující práce a stresu máme dost a vykročili jsme ke změně, začali jsme naplňovat naše vize. Našli jsme způsob, jak skloubit skvělou kariéru a pohodový život. Dnes tyto zkušenosti předáváme dál a našim spolupracovníkům pomáháme najít cestu ke svobodnějšímu a bohatšímu životu.